Yasal

Bu web sitesini oluşturan sayfalarda yazılanlar ulusal ve uluslar arası kanunlarla, yerel ve uluslar arası mevzuatla  korunmaktadır.

 

Bu web sitesini oluşturan sayfalarda yazılanlar, çeşitli konular hakkında kendi düşüncelerimiz veya fikirlerimiz ile alıntıladığımız veya hakkında bilgi verdiğimiz kişilerin, kurumların veya kuruluşların yine çeşitli konular hakkında kendi düşüncelerini veya fikirlerini içeriyor olup bu düşünceler veya fikirler yalnızca sahiplerini bağlar. Bu düşünceler ve fikirler bireylere veya organizasyonlara hiçbir suretle kesin tavsiyeler/bilgiler olmayıp, bunların herhangi bir şekilde hayata geçirilmesi nedeniyle yaşanabilecek görece olumsuzluklardan, uğranabilecek kayıplar ve zararlardan Strata Performans / şirketimiz ECU Eğitim ve Danışmanlık Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

 

Bunun yanında bu web sitesinde yer alan e-posta adresimiz veya telefon numaramız üzerinden bizimle etkileşime geçen kişilerin tarafımıza iletebileceği kişisel bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında değerlendirilmekte ve korunmaktadır.